Krásné vily u města Benidorm

659.000 Euro

Villas Green

Reference: 5016

Typ nemovitosti: dům/vila

Lokalita: Benidorm

Orientace:

Status nemovitosti: novostavba

Pozemek: 400 m2

Obytná plocha: 149 m2

Kuchyně: 1

Obývací pokoj: 1

Ložnice: 4

Koupelny: 4

Nábytek: ne

Klimatizace: ne

Vzdálenost od moře: 4 Km

Výhled na moře: ano

Bazén Typ: soukromný

Price: 659.000 Euro

Villas Green
Rezidenční komplex Villas Green se nachází v urbanizaci Campana Garden. Na prodej je 17 vil tohoto typu. Vila má dvě patra. V přízemí se nachází světlý obývací pokoj s velkými okny a přímým vstupem do bazénu a zahrady, ložnice a koupelna. V prvním patře jsou dvě ložnice s koupelnou a vstupem na otevřenou terasu.

K dispozici je také soukromé parkoviště. Na pozemku se nachází samostatný dům pro hosty s ložnicí a koupelnou, navíc je zde útulná terasa s přístupem do hlavní vily, bazénu a zahrady.

Ceny začínají od 659.000 Eur.

Campana Garden
Campana Garden je nový developerský projekt luxusních vil a apartmánů nacházejících se v blízkosti města Benidormu obklopeného nádhernými plážemi, které jsou oceňovány pro svou kvalitu, bezpečnost, čistotu a služby. Toto místo má výjimečné mikroklima, která umožňuje užívat si slunce a moře po celý rok. Vychutnejte si nejlepší pláže pobřeží Costa Blanca, různé vodní sporty a širokou škálu restaurací a barů. Campana Garden je vynikající volbou pro ty, kteří chtějí jet na dovolenou k moři a pro ty, kteří si chtějí během celého roku a včetně zimních měsíců vychutnat nádherné slunečné podnebí na pobřeží Costa Blanca.