Apartmány v blízkosti moře

280.000 Euro

Residencial Claudia II

Reference: 6044

Typ nemovitosti: apartmán

Lokalita: Arenales del Sol

Orientace: východ

Status nemovitosti: novostavba

Pozemek:

Obytná plocha: 112 m2

Kuchyně: 1

Obývací pokoj: 1

Ložnice: 2

Koupelny: 2

Nábytek: ne

Klimatizace: ano

Vzdálenost od moře: 1.4 Km

Výhled na moře: ano

Bazén Typ: Spoločný

Price: 280.000 Euro

Moderní apartmány v Arenales del Sol. Residencia Claudia II nabízí výběr apartmánů se 2 ložnicemi, z nichž každý je vybaven dvěma koupelnami a prostornou terasou. Přízemní apartmány mají zahrady, zatímco dvě nejvyšší patra poskytují soukromé střešní terasy, které obyvatelům umožňují užívat si slunce a příjemné klima. Apartmány jsou navíc vybaveny pohodlným podzemním parkovištěm a úložnými prostory. Společné prostory zahrnují velký bazén a posilovnu pro fitness aktivity. Ceny se pohybují od 280.000 Eur do 380.000 Eur.

Arenales je známý jako jedna z nejkrásnějších pláží na pobřeží Costa Blanca. Díky křišťálově čistému moři nabízí ideální prostředí pro sportovní a námořní aktivity. Pláž zdobí také krásný bulvár, který poskytuje ideální trasu pro klidné procházky a zároveň umožňuje přímý přístup k pobřeží.

Kromě toho se tato oblast může pochlubit vynikajícím dopravním spojením, neboť se nachází v blízkosti města Alicante a mezinárodního letiště, které jsou vzdáleny pouhých 10 minut jízdy autem. Kromě toho mají obyvatelé a návštěvníci snadný přístup k široké škále služeb a občanské vybavenosti v okolí.