Nové apartmány poblíž moře

285.000 Euro

Amalia Mediterranean Gardens

Reference: 6043

Typ nemovitosti: apartmán

Lokalita: Torrevieja

Orientace: východ

Status nemovitosti: novostavba

Pozemek:

Obytná plocha: 98 m2

Kuchyně: 1

Obývací pokoj: 1

Ložnice: 2

Koupelny: 2

Nábytek:

Klimatizace: ano

Vzdálenost od moře: 0.25 Km

Výhled na moře: ano

Bazén Typ: Spoločný

Price: 285.000 Euro

Luxusní apartmány v Torrevieja. Villa Amalia Mediterranean Gardens je nový projekt domů ve středomořském stylu se 2 a 3 ložnicemi, který se nachází v blízkosti moře na pobřeží Costa Blanca v Torrevieja.

Uspořádání budov po obvodu pozemku, které se snaží o optimální orientaci a výhled, umožňuje vytvořit velkou centrální středomořskou zahradu o rozloze více než 10.000 m2. V zahradě se nacházejí 3 nezávislé bazény spolu s wellness zónami, místy pro piknik, fitness zónami, místy pro odpočinek a dětskými hřišti. Všechny tyto oblasti jsou propojeny vhodnými vnitřními cestami, které jsou ideální pro procházky a cvičení a jsou přístupné i osobám se sníženou pohyblivostí.

Naše rozsáhlé společné prostory budou zahrnovat prostorné bazény, vyhřívaný bazén, posilovnu a relaxační zónu. To vše bude v soukromé, uzavřené a zabezpečené urbanizaci, pouhých 250 metrů od moře.

K přízemním domům patří rozlehlé zahrady o rozloze až 70 m2, zatímco domy v prvním patře mají kromě exkluzivního solária prostorné terasy o rozloze až 30 m2.

Přijďte bydlet k moři do idylického a udržitelného prostředí, které se vyznačuje otevřenými prostory, přírodou a architektonickou harmonií.