Luxusní apartmány v blízkosti moře

525.000 Euro

Camporrosso Golden Leave

Reference: 6031

Typ nemovitosti: apartmán

Lokalita: Calpe

Orientace: jih

Status nemovitosti: novostavba

Pozemek:

Obytná plocha: 145 m2

Kuchyně: 1

Obývací pokoj: 1

Ložnice: 3

Koupelny: 2

Nábytek: ne

Klimatizace: ano

Vzdálenost od moře: 0.7 Km

Výhled na moře: ano

Bazén Typ: Spoločný

Price: 525.000 Euro

Apartmány v Calpe. Tento rezidenční komplex nabízí luxusní apartmány se 3 ložnicemi o rozloze od 145 do 153 m2. Každý apartmán se může pochlubit 2 moderními koupelnami, špičkovou kuchyní, prostorným obývacím pokojem a velkými terasami, které poskytují dostatek prostoru pro pohodlné bydlení. Apartmány jsou kompletně zařízené a jsou vybaveny účinným aerotermálním monoblokovým systémem tepelného čerpadla, který nabízí možnost vytápění i chlazení pro vaše pohodlí. Z apartmánu je výhled na moře.

Tato zástavba je uzavřenou urbanizací s obvodovým oplocením a kontrolovaným přístupem. Rezidence nabízí řadu působivých společných prostor včetně bazénu pro dospělé i děti, dětského hřiště, posilovny, prostoru pro kalanetiku pro dospělé, tenisového kurtu a parkoviště pro kola s předinstalovaným elektrickým nabíjením.

Nemovitost se nachází ve velmi vyhledávané oblasti Calpe, pouhých 700 m od pláže. Oblast se může pochlubit širokou občanskou vybaveností včetně vynikajících restaurací, obchodů a úchvatné přírody, jako je Peñon de Ifach a solné jezero. Výhodná poloha umožňuje snadný přístup do okolních měst.

Ke každému apartmánu patří parkovací místo a úložný prostor v suterénu.

Počáteční cena 525.000 Eur.