Apartmány s vynikající infrastrukturou

345.000 Euro

Camporrosso Serpentine

Reference: 6026

Typ nemovitosti: apartmán

Lokalita: Finestrat

Orientace: jih

Status nemovitosti: novostavba

Pozemek:

Obytná plocha: 141 m2

Kuchyně: 1

Obývací pokoj: 1

Ložnice: 2

Koupelny: 2

Nábytek: ne

Klimatizace: ano

Vzdálenost od moře: 6 Km

Výhled na moře: ano

Bazén Typ: Spoločný

Price: 345.000 Euro

Apartmány ve Finestratu.  Tato rezidenční výstavba nabízí mezonety se zahradou a byty o různých velikostech až 240 m2, rozdělené do dvou etap. Jednotky se skládají ze 2-3 ložnic, 2 koupelen, kuchyně, obývacího pokoje a terasy a poskytují obyvatelům dostatek prostoru a pohodlí. Každá nemovitost je vybavena aerotermálním monoblokovým systémem tepelného čerpadla pro účinné vytápění a chlazení.

Jižně orientované byty v tomto projektu se mohou pochlubit panoramatickým výhledem na moře z vnitřních i společných prostor. Hlavní společenský prostor, jehož součástí je plošina s výhledem na nekonečný bazén, poskytuje úchvatný výhled na panorama města. Projekt nabízí také co-workingový prostor, místnost pro společenská setkání, dětské hřiště a paddle tenisové kurty. Kromě toho mají obyvatelé k dispozici vyhřívaný krytý bazén, posilovnu a finskou saunu. Upravené plochy zdobí různé terasy, které jsou propojeny dlouhou stezkou pro pěší a cyklisty, a vytvářejí tak ideální místo pro sportovní nadšence. Součástí komplexu jsou také působivé kamenné zdi, které dotvářejí přírodní krásu okolí.

Ideální poloha této nemovitosti se nachází pouhé 2 km od nákupního centra La Marina a 6 km od pláže, což nabízí snadný přístup ke všem potřebám v oblasti volného času a životního stylu. Vše je na dosah ruky – od širokého výběru restaurací a obchodů až po golfová hřiště a přírodu. Ať už hledáte den plný nákupů, outdoorových dobrodružství nebo odpočinku u moře, tato lokalita nabízí vše.

Součástí každé nemovitosti je vlastní parkovací místo a úložný prostor.

Počáteční cena v první fázi: 450.000 Eur
Počáteční cena ve druhé fázi: 345.000 Eur