Vily s bazénem

475.000 Euro

Severiano Resort

Reference: 6019

Typ nemovitosti: dům/vila

Lokalita: Finestrat

Orientace: jihovýchod

Status nemovitosti: novostavba

Pozemek: 300 m2

Obytná plocha: 140 m2

Kuchyně: 1

Obývací pokoj: 1

Ložnice: 3

Koupelny: 3

Nábytek: ano

Klimatizace: ano

Vzdálenost od moře: 7 Km

Výhled na moře: ano

Bazén Typ: soukromný

Price: 475.000 Euro

Vily v Balcón de Finestrat. Nová výstavba 19 luxusních rodinných domů s velkým pozemkem, vlastním bazénem, orientací na jih/jihozápad, interiérovým designem a výhledem na Středozemní moře.

V přízemí vily se nachází velký obývací pokoj s jídelnou a otevřenou kuchyní s velkými okny, samostatná prádelna, 1 koupelna, 1 ložnice s vybavenou šatnou a venkovní terasa s pergolou. První patro je rozděleno na 2 velké ložnice s vestavěnými skříněmi, 2 kompletní koupelny a přístup na terasu v každé ložnici.

Všechny pozemky mají rozlohu přes 300 m2 s parkovacím stáním a motorizovanou bránou, soukromým bazénem 6,5 x 3 m se sprchou, umělou trávou a dokončenou zahradou s automatickým zavlažovacím systémem.

Nachází se v rezidenční čtvrti Balcón de Finestrat, vedle golfového hřiště Puig Campana a 10 minut jízdy od obchodního centra La Marina se supermarkety, obchody, bary a restauracemi. 15 minut jízdy od známých a mezinárodních pláží Benidormu a s rychlou dostupností do dalších půvabných středomořských měst, jako jsou Villajoyosa, Altea, Calpe atd.

Počáteční cena od 475 000 €.