Krásné domy u města Benidorm

339.900 Euro

Panoramic Beach Benidorm

Reference: 6011-2

Typ nemovitosti: Řadový dům

Lokalita: Benidorm

Orientace: jihovýchod

Status nemovitosti: novostavba

Pozemek:

Obytná plocha: 126

Kuchyně: 1

Obývací pokoj: 1

Ložnice: 3

Koupelny: 2

Nábytek: ne

Klimatizace: ne

Vzdálenost od moře: 3 Km

Výhled na moře: ano

Bazén Typ: Spoločný

Price: 339.900 Euro

Panoramic Beach Resort ve Finestrat – Benidorm.
Jeho strategická poloha, pouhých 30 minut od města Alicante s mezinárodním letištěm El Altet a jeho vysokorychlostní železniční stanicí, vám umožní si vychutnat příjemné počasí na pobřeží Costa Blanca. Slunce, pláže, hory, golf, restaurace s kvalitní kuchyní, zábavní parky, nákupní centra, … Vše, na dosah ruky.
Ve středisku se nachází 44 řadových domů, všechny se zahradou, rozdělené na 3 různé typy domů s 2 nebo 3 ložnicemi a 2 nebo 3 koupelnami a s velkými terasami s panoramatickým výhledem na Středozemní moře.

Ceny se pohybují od 339.900 Eur do 379.900 Eur, v závislosti na místě a typu domu.

Panoramic Beach Resort je postaven na pozemku o rozloze 18.300 m², z něhož je téměř 3.000 m² určených k relaxaci se zahradami a bazény. Pokud hledáte dům plný luxusu a pohodlí, spolu se všemi službami a v nesrovnatelném prostředí díky nádhernému klimatu, je letovisko Panoramic Beach tou nejlepší volbou.

Benidorm je vibrující město s nádhernou širokou písčitou pláží a největším počtem výškových budov na obyvatele na světě, ležící na pobřeží Costa Blanca (toto město velmi připomíná města na Floridě – Miami a pod.). Je velmi oblíbené především mezi Brity, kteří převládají mezi turisty. Benidorm nabízí bohatý noční život a má specifickou klientelu, která sem jezdí po celý rok.