Španělsko - apartmán v blízkosti pláže

264.900 Euro

Bianca Beach

Reference: 6003

Typ nemovitosti: apartmán

Lokalita: Torre de la Horadada

Orientace: východ

Status nemovitosti: novostavba

Pozemek:

Obytná plocha: 86 m2

Kuchyně: 1

Obývací pokoj: 1

Ložnice: 2

Koupelny: 2

Nábytek: ne

Klimatizace: ne

Vzdálenost od moře: 0,3 Km

Výhled na moře: ano

Bazén Typ: Spoločný

Price: 264.900 Euro

Vynikající poloha. Krásné nové apartmány jen 300 metrů od krásné písečné pláže. Je možné si vybrat apartmán v přízemí se soukromou zahradou a terasou nebo na prvním patře s balkonem a střešní terasou. K dispozici jsou apartmány se dvěma a třemi ložnicemi. Ceny se pohybují od 224.900 Eur do 489.900 Eur, v závislosti na místě a typu bytu.
Byt se skládá z prostorné jídelny, otevřené kuchyně, ložnice s koupelnou, další ložnice a koupelny pro hosty. Má také prostorný venkovní prostor s předními a zadními terasami a soukromými zahradami.
Komplex má dva bazény, obklopené dětským hřištěm a zelenými parky. Tento komplex se nachází pár minut chůze od moře a městečka Torre de la Horadada, kde se nacházejí různé restaurace, bary a kavárny. Tyto byty jsou ideální i pro celoroční bydlení. Apartmány mají vysoce kvalitní povrchové úpravy a mají skvělou polohu, jen 300 metrů od kvalitní pláže. Torre de la Horadada je krásné prostředí, jehož obyvatelstvo sestává ze španělského a západoevropského obyvatelstva a také má vlastní molo a nábřeží.