Nové apartmány a domy v blízkosti golfu

274.000 Euro

Residencial Breeze

Reference: 5025

Typ nemovitosti: apartmán

Lokalita: Finestrat

Orientace:

Status nemovitosti: novostavba

Pozemek:

Obytná plocha: 72 m2

Kuchyně: 1

Obývací pokoj: 1

Ložnice: 2

Koupelny: 2

Nábytek:

Klimatizace: ano

Vzdálenost od moře: 4,6 Km

Výhled na moře: ano

Bazén Typ: Spoločný

Price: 274.000 Euro

Residencial Breeze – apartmány se 2 a 3 ložnicemi a řadové a samostatně stojící domy se 3 ložnicemi. Klidná, dobře dostupná rezidenční čtvrť s nádherným výhledem na panorama Benidormu, v blízkosti města, pláží a golfového hřiště. Apartmány se 2 a 3 ložnicemi, které mají 2 koupelny, a řadové a samostatné domy / vily se 3 ložnicemi, které mají 3 koupelny, jsou pečlivě rozvrženy a nabízejí krásný výhled na společné prostory, bazén a soukromé zahrady, okolní přírodu a panorama Benidormu. Několik nemovitostí má také výhled na moře. Ceny se pohybují od 274.000 Eur do 387.000 Eur.
Nové domy Breeze, zasazené do nádherného přírodního prostředí mezi městy Finestrat a Benidorm – a jejich nádhernými plážemi – jsou jednou z nejlepších možných variant, pokud jde o koupi nemovitosti na pobřeží Costa Blanca.
Breeze se nachází v klidné a dobře dostupné oblasti v blízkosti Benidormu, pláží a golfového hřiště Puig Campana a je nejnovější rezidenční výstavbou na pobřeží Costa Blanca.
El Balcon de Finestrat je vzdálen jen několik kilometrů od všech potřebných služeb: V blízkosti se nachází nákupní centrum La Marina, restaurace, supermarkety, školy, lékárny, banky atd.