Španělsko - apartmán s výhledem na moře

625.000 Euro

Benidorm Beach

Reference: 5020

Typ nemovitosti: apartmán

Lokalita: Benidorm

Orientace: jih

Status nemovitosti: novostavba

Pozemek:

Obytná plocha: 79 m2

Kuchyně: 1

Obývací pokoj: 1

Ložnice: 2

Koupelny: 2

Nábytek: ne

Klimatizace: ano

Vzdálenost od moře: 0,5 Km

Výhled na moře: ano

Bazén Typ: Spoločný

Price: 625.000 Euro

Rezidenční komplex Benidorm Beach tvoří 196 apartmánů se 2, 3 a 4 ložnicemi v prosklené věži s prostornými terasami a krásným výhledem. Benidorm Beach je ideálním místem pro život. Nejen díky četným zdravotním a zábavním zařízením, ale také díky své poloze v Benidormu, městě, které nikdy nespí. K dispozici je bazén pro dospělé, bazén pro děti, lázně, vířivky, odpočinkové zóny, dětské hřiště, dva tenisové kurty atd.

Ceny apartmánů se pohybují od 389.050 Eur do 1.200.000 Eur v závislosti na poloze a typu bytu.

Pobřeží Alicante je známé svými mírnými teplotami a více než 300 slunečnými dny v roce. Náš rezidenční komplex je navržen tak, abyste si mohli užít každý z těchto dnů a vychutnat si středomořský vánek a živou atmosféru Benidormu díky prostorným terasám s výhledem na moře a společným prostorám s vynikající infrastrukturou.

Pláž Poniente se stává stále oblíbenější destinací pro kupce nemovitostí na pobřeží Costa Blanca. Tato oblast je proslulá ikonickými budovami benidormského panoramatu, jako je například hotel Bali. Nezapomeňte, že v Benidormu se nachází také jedno z nejlepších golfových hřišť v provincii: Sierra Cortina, tři zábavní parky a několik nákupních center.