Španělsko - dom s výhledem na moře

760.000 Euro

Blanc Altea

Reference: 5018

Typ nemovitosti: dům/vila

Lokalita: Altea

Orientace: jih

Status nemovitosti: novostavba

Pozemek: 0

Obytná plocha: 339 m2

Kuchyně: 1

Obývací pokoj: 1

Ložnice: 3

Koupelny: 4

Nábytek: ne

Klimatizace: ano

Vzdálenost od moře: 4,5 Km

Výhled na moře: ano

Bazén Typ: soukromný

Price: 760.000 Euro

Moderní vily v rezidenčním komplexu s jedinečnou architekturou v přírodním prostředí, s panoramatickým výhledem na Středozemní moře, Alteu a panorama Benidormu. Uzavřený a hlídaný rezidenční komplex nabízí samostatné domy navržené podle nejmodernější architektury, kde má každá rezidence svůj vlastní exkluzivní design, který ji činí jedinečnou. Domy se vyznačují přirozeným světlem a velkými vnitřními prostory. Dispozice nabízejí 3 a 4 ložnice, 4 a 5 koupelny, otevřenou kuchyň, obývací pokoje a jídelny různých tvarů, terasu, bazén, gril, uzamčenou garáž a výtah. Ceny vil se pohybují od 760.000 Eur po 1.050.000 Eur.

Komplex má velmi dobrý přímý přístup na dálnici, leží 10 km od Benidormu, jen 50 km od letiště v Alicante a 100 km od letiště ve Valencii. Velmi blízko je golfové hřiště. Malebné pobřežní město Altea s krásným historickým centrem nabízí všechny služby a volnočasové aktivity velkého města a současně poskytuje otevřené vyhlídky na přírodu a intenzivní modrou barvu Středomoří.

Costa Blanca má typické středomořské podnebí, s chladným mořským vánkem v létě a je ochranou ze strany okolních hor proti chladu severních větrů v zimě. V oblasti je průměrně téměř 3000 hodin slunečního svitu ročně a průměrná teplota lehce přesahuje 20 stupňů. V roce 1986 doporučila Světová zdravotnická organizace klima této oblasti jako jednu z nejpříjemnějších na světě – ani příliš teplo v létě, ani příliš chladno v zimě. V průměru se může pochlubit 325 slunečnými dny ročně, je tedy ideální k návštěvě po celý rok.