Španělsko - vila s výhledem na moře

2.040.000 Euro

Villa Sena

Reference: 5015

Typ nemovitosti: dům/vila

Lokalita: Benissa

Orientace: jihovýchod

Status nemovitosti: novostavba

Pozemek: 1565 m2

Obytná plocha: 707 m2

Kuchyně: 1

Obývací pokoj: 1

Ložnice: 4

Koupelny: 5

Nábytek: ne

Klimatizace: ano

Vzdálenost od moře: 4 Km

Výhled na moře: ano

Bazén Typ: soukromný

Price: 2.040.000 Euro

Villa Sena – exkluzivní vila v neuvěřitelné lokalitě. V urbanizaci Racó de Galeno vznikl individuální projekt s nádherným výhledem na moře sestávajícím ze tří úrovní, který byl nazván Villa Sena.
Přístup do domu se nachází na samém vrcholu pozemku, kterým je parkoviště a hlavní vchod. Na této úrovni se nacházejí také 3 ze 4 ložnic v této vily, všechny mají vlastní koupelnu, přístup na terasu a výhled na moře. Na střední úrovni je hlavní ložnice s koupelnou, šatnou a samostatnou venkovní terasou. Kromě toho na této úrovni je kuchyň, jídelna a obývací pokoj, koupelna pro hosty a prádelna. Z kuchyně a obývacího pokoje je výstup na terasu s bazénem a do zahrady. Na spodní úrovni této vily je místnost chill-out, gril a otevřený prostor, který může být vybaven pro jakýkoliv účel. Všechny prostory této vily se nacházejí na straně s výhledem, takže tam, kde je to možné, byly vybaveny panoramatickými okny.
Vnější design fasády vily je jedním z úspěchů architektů, kteří byli schopni vytvořit několik samostatných konceptů, aby bylo možné vychutnat si slunečné dny a středomořské klima, díky venkovní terase, jídelního koutu, sedacího koutu, bazénu s přelivem a s vířivkou a lehátky kolem něj. Nižší úroveň má také venkovní terasu, na níž je místo pro grilování, místnost chill-out a samozřejmě to vše s výhledem na Středozemní moře a impozantní skálu Ifach.
Urbanizace je obklopena přírodním parkem, s nádherným výhledem na moře a skálu Ifach, v blízkosti centra města Benissa, Calpe a Moraira. Komplex se skládá ze 7 pozemků umístěných v urbanizaci Racó de Galeno, které byly vybrány díky jejich umístění, orientaci a výhledu na moře, na kterých jsme navrhli vily, každá ideální přizpůsobená pro své okolí, každá s vlastním designem, který dokonale zapadá do životního prostředí abyste si mohli vychutnat fantastické výhledy na moře a podnebí Středozemního moře. Benissa – město plné kontrastů, se starým městem plným historie a 4 km od krásného pobřeží, plného divokých zátok, země která nezanechává nikoho lhostejným. Benissa má výborné spojení přes silnici N-322 a přímý výjezd z dálnice AP-7, s letištěm Alicante ve vzdálenosti 80 km a s letištěm Valencia ve vzdálenosti 110 km, které nabízejí širokou škálu interních a mezinárodních letů po celém světě. Pro volný čas a odpočinek, jsou zde jachtařské kluby Club Náutico Bassetes v Benissa a Real Club Náutico v Calpe, můžete si užít různé typy aktivit jako jachting, potápění a také pěší turistika v horách Sierra de Bernia, golf v Club Golf Ifach, stejně jako návštěvu mnoho jiných kulturních a gastronomických míst, které nabízejí Benissa, Calpe a Moraira.