Španělsko apartmán s výhledem na moře

420.000 Euro

Blue Infinity

Reference: 5011

Typ nemovitosti: apartmán

Lokalita: Cumbre del Sol

Orientace: jihovýchod

Status nemovitosti: novostavba

Pozemek:

Obytná plocha: 228 m2

Kuchyně: 1

Obývací pokoj: 1

Ložnice: 2

Koupelny: 2

Nábytek: ne

Klimatizace: ano

Vzdálenost od moře: 3 Km

Výhled na moře:

Bazén Typ: soukromný

Price: 420.000 Euro

Blue Infinity – modré nekonečno
Luxusní, moderní a elegantní apartmány, funkční a ekonomické v provozu. Postavené s kvalitními materiály a technickým vybavením.
Vynikající lokalita – neuvěřitelně malebné výhledy na moře a urbanizaci Cumbre del Sol.
Exkluzivní infrastruktura – prostorné přilehlé území komplexu, wellness centrum, venkovní bazén a prostorné terasy.
Komplex se nachází na místě s jedinečným panoramatickým výhledem na moře v mezinárodně známé urbanizaci Cumbre del Sol. Jde o ideální místo pro ty, kteří sní o středomořské klimatu, neuvěřitelných východech slunce a soukromém uzavřeném komplexu na mořském pobřeží.
Apartmány Blue Infinity se vyznačují moderním a zároveň elegantním stylem, prostornými místnostmi, kde nejmenší byt má obytnou plochu 100 m² a minimálně 47 m² teras. Klientům jsou nabízeny 3 typy, ve kterých je možnost výběru mezi 2 modely apartmánů s 3 ložnicemi a 2 koupelnami a jedním modelem s 2 ložnicemi a 2 koupelnami.
Tyto apartmány jsou ideální pro celoroční pobyt, jakož i pro letní dovolenou, a to díky pečlivě navrženému dispozičnímu řešení a takových vybavení jako podlahové topení, centrální klimatizace, „inteligentní dům“, podlahy z tvrdého dřeva na terase, ručně vyrobený nábytek do koupelny, vyrobené z nejnovějšího materiálu Krion … a to vše od světových výrobců Inalca, Grohe, Krion, Mosso, Hakwood, Vesce, Duravit a další.
V komplexe je luxusní wellness, který se skládá z otevřeného bazénu, prostorné letní terasy, stejně jako s krytého bazénu, Whirlpool, sauny, které jsou celoročně k dispozici majitelům … vše, co potřebujete pro perfektní dovolenou u moře.
V současnosti je komplex ve výstavbě, kontaktujte nás, aby pro více podrobných informací.