Moraira - vila s výhledem na moře

1.150.000 Euro

Villa Saida

Reference: 4018

Typ nemovitosti: dům/vila

Lokalita: Moraira

Orientace: východ

Status nemovitosti: prodej

Pozemek: 800 m2

Obytná plocha: 208 m2

Kuchyně: 1

Obývací pokoj: 1

Ložnice: 4

Koupelny: 3

Nábytek: partly

Klimatizace:

Vzdálenost od moře: 0,8 Km

Výhled na moře: ano

Bazén Typ: soukromný

Price: 1.150.000 Euro

Krásná nově postavená vila v pěší vzdálenosti od veškeré občanské vybavenosti. Dům je vybaven veškerým potřebným zařízením a nachází se na ideálním místě, pouhých 250 metrů od všech potřebných zařízení. Dům je rozdělen na dvě podlaží. V přízemí se velkými vstupními dveřmi dostanete přes chodbu do obývacího pokoje, odkud je krásný výhled na terasu a bazén až k moři. V této místnosti se nachází také luxusně vybavená kuchyň. V tomto patře se nachází také hlavní ložnice s velmi prostornou koupelnou. Z tohoto pokoje je přímý vstup na venkovní terasu. V přízemí se navíc nachází toaleta pro hosty a prádelna. Do horního patra se dostanete po schodišti. Najdete zde tři prostorné dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí, ze kterých si můžete vychutnat nádherný výhled na moře směrem na Cap D’Or, Moraira. Všechny tři ložnice mají dvě stejné koupelny.

Venku je velká krytá i nekrytá terasa, která obklopuje bazén. Venku najdete také vestavěnou vířivku, velkou venkovní kuchyň s grilem. K dispozici je také široká příjezdová cesta, na kterou se dostanete zvenčí domu elektrickou bránou, na jejímž konci je možnost zaparkovat několik aut.

Kolem domu je krásná zahrada, která se snadno udržuje. Všechny ložnice mají vestavěné skříně a velká okna. Nemovitost je připravena k okamžitému nastěhování.