Španělsko - vila s výhledem na moře

850.000 Euro

Villa Elody

Reference: 4017

Typ nemovitosti: dům/vila

Lokalita: Benissa

Orientace: východ

Status nemovitosti: prodej

Pozemek: 1080 m2

Obytná plocha: 460 m2

Kuchyně: 1

Obývací pokoj: 1

Ložnice: 4

Koupelny: 3

Nábytek: ano

Klimatizace: ano

Vzdálenost od moře: 850 Km

Výhled na moře: ano

Bazén Typ: soukromný

Price: 850.000 Euro

Vila v moderním stylu na prodej v Benissa Costa, Alicante, která se nachází pouhých 850 m od pláže, zátok a plážových barů. Tato vila v moderním stylu s rovnými liniemi je zcela připravena k nastěhování a užívání. Nachází se v jedné z nejžádanějších a nejexkluzivnějších oblastí pobřeží Benissy, obklopené zátokami a horami.
Dům je rozdělen na 2 podlaží se zastavěnou plochou 460 m2; díky tomuto rozměru si můžeme udělat představu o prostornosti všech místností. Pozemek je prakticky rovinatý o rozloze 1.080 m2. Vila má 4 ložnice a 3 kompletní koupelny. V této vile vyzdvihujeme velký obývací pokoj s designovým schodištěm uprostřed a velkými okny, která maximálně využívají přirozené světlo. Venkovní prostory navržené tak, abyste si je mohli užívat s celou rodinou, například velká krytá terasa, kde si můžete s rodinou a přáteli vychutnat snídani nebo paellu. Vila snů na vysněném místě.
Vybavení
Co se týče vybavení této vily: Instalace podlahového vytápění v celém domě, klimatizační systém využívající nezávislé splitové jednotky, bazén, velká uzavřená garáž, velká plně vybavená designová kuchyň se spotřebiči Siemens s barem, elektrické žaluzie, skladovací místnost, parkovací plocha pro několik aut, prádelna, zahrada ve středomořském stylu kompletně dokončená s automatickým zavlažovacím systémem, alarm, krb a velké venkovní terasy, kde si můžete užívat více než 350 slunečních dnů, které máme na pobřeží Costa Blanca. Zábradlí z nerezové oceli, které umožňuje nádherný výhled na moře a hory.
Umístění
Dům se nachází ve vilové čtvrti se soukromím a dobrým spojením, na slunném a klidném místě bez hluku, kde si můžete užít procházky nebo jízdu na kole. Ti odvážnější mohou objevovat různé trasy v této lokalitě. Centrum rybářské vesničky Calpe, proslulé skálou Ifach a jemnými písečnými plážemi, je vzdáleno necelých 6 km a můžete zde využívat veškeré služby včetně supermarketů s čerstvými rybami a zeleninou, barů, restaurací a obchodů. Všechny druhy námořních služeb, jako je pronájem lodí, škola plachtění, škola potápění a windsurfingu.
Pokud se chcete vydat na pláž, je vzdálená necelých 850km, kde najdete bary, restaurace a plážové bary. Mezinárodní škola Laude Lady Elizabeth je vzdálená 12 km a nabízí autobusovou dopravu. Milovníci golfu mohou v okolí najít různá golfová hřiště.