Španělsko - vila s výhledem na moře

1.498.000 Euro

Vila Roldan

Reference: 4016

Typ nemovitosti: dům/vila

Lokalita: Javea

Orientace: jih

Status nemovitosti: prodej

Pozemek: 1.050 m2

Obytná plocha: 275 m2

Kuchyně: 1

Obývací pokoj: 2

Ložnice: 3

Koupelny: 4

Nábytek: ne

Klimatizace: ano

Vzdálenost od moře: 1,7 Km

Výhled na moře: ano

Bazén Typ: soukromný

Price: 1.498.000 Euro

Mimořádná luxusní vila v první linii moře ve městě v Jávea. Vila s fantastickým výhledem na Středozemní moře se nachází v rezidenční čtvrti Balcon al Mar, Jávea. Pokud hledáte klid a pohodu a zároveň si užíváte neuvěřitelný výhled na moře, bude to vaše volba.
Představte si, že se probouzíte s prvními slunečními paprsky pronikajícími oknem do ložnice a užíváte si nekonečný výhled na moře. Ze soukromé terasy si můžete vychutnat lahodnou kávu a začít den plný energie a užít si nejoblíbenější pláže a zátoky v Javea, které jsou vzdálené jen kousek od vily.
Vila je rozdělena na 2 podlaží, v přízemí se nachází obývací pokoj, jídelna s krbem a výhledem na moře s dvojitou výškou stropů, moderní kuchyň otevřená do obývacího pokoje, přilehlá prádelna, 3 dvoulůžkové ložnice (dvě s přímým vstupem na terasu) a 2 koupelny.
V horním patře se nachází další obývací pokoj s nádherným výhledem na moře zevnitř, ložnice s manželskou postelí, vlastní koupelnou a šatnou.
Venku je krásný bazén 10x4m s velkou terasou kolem a dominantou moře v pozadí. Snadno udržovatelná zahrada nabízí mnoho zákoutí k odpočinku, kde je také letní kuchyně. Dům byl navržen tak, abyste si z každého pokoje mohli vychutnat nádherný výhled na moře. Hliníková okna Climalit se žaluziemi, klimatizace, podlahové vytápění s tepelným čerpadlem.