Javea - vila s panoramatickým výhledem

1.400.000 Euro

Villa Natalia

Reference: 4015

Typ nemovitosti: dům/vila

Lokalita: Javea

Orientace: jihovýchod

Status nemovitosti: novostavba

Pozemek: 1.000 m2

Obytná plocha: 374 m2

Kuchyně: 1

Obývací pokoj: 1

Ložnice: 3

Koupelny: 3

Nábytek: ne

Klimatizace: ano

Vzdálenost od moře: 3 km Km

Výhled na moře: ano

Bazén Typ: soukromný

Price: 1.400.000 Euro

Nová impozantní moderní luxusní vila na vynikajícím místě s výhledem na moře. Z domu je výhled na zelené kopce až k moři. Za jasného počasí je na obzoru Středozemního moře vidět ostrov Ibiza. Moderní architektura s čistými formami a přímými liniemi, vzrušující kombinace klasických prvků a avantgardních materiálů rozbuší srdce fanoušků architektury. V suterénu se nachází dvougaráž s automatickými vraty a prostorný sklep. Přízemí je rozděleno na velký obývací prostor s jídelnou, kuchyň s přilehlou technickou místností a toaletu pro hosty. Velká zastřešená terasa s grilem nabízí v letních měsících stinné místo, kde si můžete vychutnat krásný výhled na moře.

Kolem velkého bazénu se širokými vstupními schody a podvodním osvětlením je otevřená terasa. V patře jsou 3 prostorné ložnice a 2 koupelny. Hlavní ložnice má vlastní koupelnu. Všechny ložnice mají přístup na velkou střešní terasu.

Kuchyně: vila je plně vybavena kuchyní se sklokeramickou varnou deskou, troubou, mikrovlnnou troubou, myčkou nádobí a kvalitním vestavěným nábytkem. Vytápění – teplá voda: vytápění zajišťuje vzduchové tepelné čerpadlo s podporou solární energie. Klimatizace: instalovaný centrální klimatizační systém, který rozvádí ochlazený vzduch do různých částí budovy. Zahrada: jednotlivé terasy jsou osázeny místními rostlinami. Zavlažování prostřednictvím centrálního zavlažovacího systému. Oplocení pozemku: zdi a ploty zcela uzavírají pozemek. Příjezdová cesta ke garáži s elektrickou bránou a také další přístup z ulice na úrovni předních dveří.