Javea - vila s panoramatickým výhledem

1.250.000 Euro

Villa Hera

Reference: 4013

Typ nemovitosti: dům/vila

Lokalita: Javea

Orientace: severozápad

Status nemovitosti: prodej

Pozemek: 1000 m2

Obytná plocha: 491 m2

Kuchyně: 1

Obývací pokoj: 2

Ložnice: 5

Koupelny: 5

Nábytek: ano

Klimatizace: ano

Vzdálenost od moře: 5,8 Km

Výhled na moře: ano

Bazén Typ: soukromný

Price: 1.250.000 Euro

Tento okouzlující dvoupodlažní dům se nachází na fantastickém pozemku s výhledem na Středozemní moře a pohoří Montgó. Dům má soukromí, je světlý a jasný a má světlé barvy a dekorace.

Otevřená kuchyně, jídelna a obývací pokoj jsou úžasné a mají velká okna, kterými lze vyjít na terasu, do zahrady a k nekonečnému bazénu. Tento dům má kino, kancelář, 5 ložnic a 5 koupelen s dostatkem prostoru pro vše, co moderní rodina potřebuje. Nachází se v exkluzivní urbanizaci, jen deset minut od krásného letoviska Javea na pobřeží Costa Blanca.

K objektu patří upravené zahrady a dostatek venkovního prostoru pro trávení dlouhých letních večerů, včetně grilu pro stolování venku.

Tento jedinečný dům je vybaven nejnovějšími špičkovými technologiemi a luxusními povrchovými úpravami a pyšní se nejnovější technologií domotického systému, který umožňuje ovládat osvětlení, alarm, topení, klimatizaci a ohřev bazénu z mobilního telefonu. Celý objekt je vybaven podlahovým vytápěním a individuálně nastavitelnou teplou a studenou klimatizací pro každý pokoj. Vysoce kvalitní dvojitá skla, elektrické žaluzie a vyhřívaný bazén.

Soukromý ráj, kde vás výhled nikdy neomrzí.