Španělsko - apartmán s výhledem na moře

225.000 Euro

Benidorm Playa Poniente

Reference: 3023

Typ nemovitosti: apartmán

Lokalita: Benidorm

Orientace: jihovýchod

Status nemovitosti: prodej

Pozemek:

Obytná plocha: 100 m2

Kuchyně: 1

Obývací pokoj: 1

Ložnice: 3

Koupelny: 2

Nábytek: ano

Klimatizace: ano

Vzdálenost od moře: 0,1 Km

Výhled na moře: ano

Bazén Typ: Spoločný

Price: 225.000 Euro

Apartmán na pláži Playa Poniente, kompletně zrekonstruovaný a s výhledem na moře. Sestává z obývacího pokoje s výhledem na moře, samostatné kuchyně, 3 dvoulůžkových ložnic a 2 koupelen. Je kompletně zrekonstruován a prodává se zařízený. Klimatizace ve všech pokojích. Možnost připojení zemního plynu. Uzavřená urbanizace s vlastním parkováním a společným bazénem, vlastní restaurací, 2 tenisovými kurty a vlastním borovým lesem.

Má dokonalou polohu jen 100 metrů od pláže Playa Poniente a 300 metrů od pláže La Cala de Finestrat. Na klidném místě a v blízkosti všech služeb, supermarketů a nákupního centra. Tento byt je vynikající investicí, protože je velmi vhodný na dovolenkové pronájmy.

Benidorm je vibrující město s nádhernou širokou písčitou pláží a největším počtem výškových budov na obyvatele na světě, ležící na pobřeží Costa Blanca (toto město velmi připomíná města na Floridě – Miami a pod.). Je velmi oblíbené především mezi Brity, kteří převládají mezi turisty. Benidorm nabízí bohatý noční život a má specifickou klientelu, která sem jezdí po celý rok.