Španělsko - vila s výhledem na moře

499.000 Euro

Villa Vera

Reference: 3019

Typ nemovitosti: dům/vila

Lokalita: Javea

Orientace: jih

Status nemovitosti: prodej

Pozemek: 875 m2

Obytná plocha: 270 m2

Kuchyně: 1

Obývací pokoj: 1

Ložnice: 4

Koupelny: 4

Nábytek: partly

Klimatizace: ano

Vzdálenost od moře: 1,7 Km

Výhled na moře: ano

Bazén Typ: soukromný

Price: 499.000 Euro

Vila s vynikajícím výhledem na moře ve městě Javea. Nedávno zrekonstruovaná krásná vila s výhledem na moře v rezidenční čtvrti Balcón al Mar ve městě Jávea na pobřeží Costa Blanca. Objekt se nachází na pozemku o rozloze 875 m2 a dům má zastavěnou plochu 270 m2 rozdělenou na dvou úrovních.

V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj – jídelna, kuchyň a dvě ložnice s vlastními koupelnami.
V prvním patře jsou další dvě ložnice s vlastními koupelnami. Na tomto patře je také velká terasa s krásným výhledem na moře.
Terasa u bazénu je částečně zastřešená a má také výhled na moře. Na severní straně domu je další terasa velmi vhodná během horkých letních dnů. Pod terasou je garáž a pivnice. V zahradě je třeba dokončit výsadbu palem a stromů. Parkování je uvnitř uzavřeného pozemku, který má vstup přes automatickou bránu. Je tam dostatek prostoru pro 2 nebo 3 vozidla.

Dům se nachází v onlasti Balcon al Mar ve velmi klidné vilové čtvrti, blízko supermarketu a tenisového klub. Přístup na pláž Arenal je 6 minut jízdy, přístav a městské centrum Jávea za 10 minut. Velkolepé zátoky jako Ambolo, stejně jako Cabo La Nao, jsou nedaleko od objektu. Letiště Valencie a Alicante jsou vzdáleny asi hodinu jízdy autem.