Španělsko - moderní vila

450.000 Euro

Villa La Nucia

Reference: 3014

Typ nemovitosti: dům/vila

Lokalita: La Nucia

Orientace: východ

Status nemovitosti: novostavba

Pozemek: 600 m2

Obytná plocha: 165 m2

Kuchyně: 1

Obývací pokoj: 1

Ložnice: 3

Koupelny: 3

Nábytek: ne

Klimatizace:

Vzdálenost od moře: 6 Km

Výhled na moře: ano

Bazén Typ: soukromný

Price: 450.000 Euro

Nová moderní vila s výhledem na moře na pobřeží Costa Blanca v klidné urbanizaci nedaleko městečka Altea.

V přízemí vily se nachází prostorný obývací pokoj (33 m²) s přímým přístupem na terasu k bazénu, polo-otevřená kuchyň, ložnice s obrovským oknem / dveřmi do zahrady, plně vybavená koupelna se sprchovým koutem.
Do prvního patra vede krásné schodiště vyrobené z kombinace dubu a skla. V prvním patře je hlavní ložnice s vlastní koupelnou se sprchovým koutem a s výhledem na pobřeží a moře, další pokoj s balkonem s vlastní koupelnou. Na tomto patře je vstup na sluneční terasu se skleněnými zábradlím (20 m²), která má automaticky posuvné markýzy. Střecha je také plně připravena na terasu (85 m2), která zde může být zřízena. V případě potřeby bude instalováno skleněné zábradlí a schodišťový šnek.
V zahradě s automatickým zavlažováním se nachází bazén a místo pro parkování dvou aut. Jako pokračování obývacího pokoje k bazénu vede terasa, kde kde je možné pohodlně uspořádat proutěný nábytek, lehátka atd.
Podlaha v domě je vyrobena z laminátu prémiové třídy a ve stejné barvě jako pokračování všech teras z keramických dlaždic pod stromem. Všechna okna v domě mají trojité zasklení se sluneční ochranou a ochranou proti rozbití (německá značka). Masivní přední dveře jsou také zesílené s bezpečnostním zámkem. Brána se otevírá automaticky, dům je připojen k alarmu s přípojkou na policii. Vše osvětlení domu a zahrady je LED. Ústřední vytápění plynem, voda je ohřívána solárním panelem a synchronizovaná s plynovým ohřívání. Předinstalace klimatizace je v celém domě. Jedná se o vysoce kvalitní vilu za rozumnou cenu.
Vzdálenost k moři je 6 km.